CTEK PRO 25

O PRODUKCIE

PRO25 jest następcą sprawdzonej ładowarki MXS 25.

PRO25 jest innowacyjną, wszechstronną i efektywną ładowarką akumulatorów i zasilaczem o maksymalnym natężeniu 25A, zaprojektowaną do zastosowań w profesjonalnym warsztacie samochodowym.

Połączenie mocy, zaawansowanej technologii, bezpieczeństwa, przenośności i elastyczności zastosowań pozwala na pracę z każdym typem akumulatorów samochodowych 12V, włącznie z akumulatorami litowo-jonowymi (LiFePO4). PRO25 jest doskonałym narzędziem do ładowania akumulatorów w warsztatach i salonach samochodowych.

KOMPATYBILNA ZE WSZYSTKIMI AKUMULATORAMI 12V

PRO25 jest odpowiednia dla wszystkich typów akumulatorów 12V czyli zwykłych/mokrych, wapniowo-wapniowych (Ca/Ca), żelowych (GEL) START/STOP (AGM, EFB), i litowo-jonowych (LiFePO4) w pojemnościach od 40Ah do 500Ah (30Ah do 450Ahdla akumulatorów LiFePO4).

ŁADUJE I ODNAWIA

Zastosowanie najnowszych technologii w PRO25 zapewnia szybkie i bezpieczne ładowanie dostosowane od indywidualnych potrzeb każdego akumulatora. Wbudowany czujnik temperatury dostraja ładowania według temperatury aby osiągnąć jak najwyższy poziom naładowania. PRO25 posiada dedykowany program odnowy pozwalający na przywrócenie parametrów pustych akumulatorów.

BEZPIECZNY I STABILNY ZASILACZ

Wybierz tryb SUPPLY jeśli chcesz użyć wsparcia akumulatora podczas diagnostyki pojazdu. PRO25 posiada tętnienia niskiego napięcia i prądu oraz szereg zabezpieczeń chroniących akumulator i delikatne podzespoły elektroniczne pojazdu.

WYSOKA EFEKTYWNOŚĆ PRACY

Innowacyjny design i użycie najnowszych technologii efektywną i sprawną pracę i zabezpieczenie przed de-ratingiem (procesem w którym napięcie wyjściowe ładowarki jest obniżane podczas wzrostu temperatury akumulatora).

BEZPIECZNA I ŁATWA W UŻYCIU

PRO25 jest w pełni automatyczna i łatwa w użyciu. Podłączenie jej nie sprawia żadnych problemów, a zabezpieczenia przeciw iskrzeniu i odwrotnej polaryzacji chronią zarówno użytkownika jak i akumulator.

LEKKA, PRZENOŚNA I NIEZAJMUJĄCA MIEJSCA

PRO25 jest zaprojektowana tak aby ułatwić jej obsługę w warsztatach i salonach samochodowych. Wytrzymała i chropowata obudowa zapewniają bezpieczeństwo ładowarki w najtrudniejszych warunkach eksploatacyjnych.

 

DANE TECHNICZNE
NAPIĘCIE
14,4/13,6/15,8 V
PRĄD ŁADOWANIA
Maks. 25A
TYP ŁADOWARKI
Ośmioetapowy, całkowicie automatyczny cykl ła- dowania o regulowanych parametrach oraz łado- wanie adaptacyjne
TYP AKUMULATORA
Wszystkie typy akumulatorów 12 V kwasowo-oło- wiowych oraz litowych LiFePO4
POJEMNOŚĆ AKUMULATORA
kwasowo-ołowiowy: 40-500 Ah, LiFePO4: 30-450 Ah
IZOLACJA
Stopień ochrony IP44 (użytkowanie w pomieszczeniach)
GWARANCJA
2-letnia gwarancja
Dystrybutor

Akumulatory24.pl – autoryzowany dystrybutor marki CTEK w Polsce

CTEK © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: THXman