JAKOŚĆ

Jakość – Rozwiązania w tematyce ładowania i konserwacji akumulatorów firmy CTEK.

Istnieje prosty powód, dla którego CTEK jest wiodącym na świecie producentem: jakość leży u podstaw wszystkiego, co robimy.

Nasze produkty są wynikiem ciągłych, szeroko zakrojonych inwestycji w jakość, bezpieczeństwo i wydajność w naszym nowoczesnym zakładzie w Dalarnie w Szwecji. Produkty CTEK spełniają wszystkie niezbędne wymogi prawne i operacyjne oraz są sprawdzane i weryfikowane przez niezależne najbardziej renomowane instytuty badawcze na świecie.

Certyfikat pochodzenia.

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.

Każda ładowarka akumulatorów CTEK jest całkowicie bezpieczna dla Ciebie i Twojego pojazdu.

Spokój oferujemy za darmo.

Nasza obsługa klienta nie ma sobie równych, dlatego nasze produkty oferują bezpieczną gwarancje do 5 lat.

Jakość, bezpieczeństwo i wydajność – dzięki nim systemy ładowania akumulatorów CTEK są najlepsze na świecie.

TESTY LABORATORYJNE

Zaprojektowane i przetestowane w laboratorium.

Nasi klienci wiele wymagają od naszych produktów, więc dbamy o to, aby poradzili sobie ze wszystkim, co im dostarczamy.

Nowo otwarte obiekty testowe CTEK PoWeR Center w Szwecji umożliwiają nam na maksymalne testowanie produktów przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń i technologii.

Upał, mróz, kurz i wilgoć – wszystko, co produkujemy, jest poddawane intensywnym próbom w laboratorium, więc możemy zagwarantować, że nasze urządzenia  osiągną maksymalną wydajność, bezpieczeństwo i skutecznie działanie w każdych warunkach.

NAGRODY

Nie musisz na wierzyć tylko na słowo!

Jesteśmy dumni z wielu nagród, które zdobyliśmy przez te wszystkie lata.

Jesteśmy równie dumni z tego, że często osiągamy najwyższe wyniki w niezależnych testach technologii, przyjazności dla użytkownika, jakości wykonania i bezpieczeństwa.

ŚRODOWISKO

Chronimy środowisko naturalne.

Jesteśmy pasjonatami środowiska naturalnego i chronimy je dla przyszłych pokoleń. Dlatego też w sposób odpowiedzialny wykorzystujemy wszystkie nasze materiały i zasoby starając się zmniejszać zużycie energii we wszystkich naszych placówkach.

Dążymy do tego, aby nasze produkty i praktyki były zgodne z wysokimi standardami środowiskowymi, społecznymi i kryteriami zarządzania. Wraz z naszym partnerem i właścicielem Altor, dążymy do osiągnięcia czegoś więcej niż tylko spełnienia kryteriów, aby stać się odpowiedzialną organizacją, która promuje zrównoważoną przyszłość dla wszystkich.

DEKLARACJA ZGODNOŚCI

Wszystkie produkty CTEK zostały zaprojektowane pod kątem bezpieczeństwa zgodnie z obowiązującymi dyrektywami i standardami UE. Poniżej znajduje się Deklaracja zgodności dla głównych produktów CTEK. Jeśli potrzebujesz deklaracji zgodności dla starszych urządzeń lub produktów niewymienionych poniżej, skontaktuj się z nami.

CTEK © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: THXman