CTEK CS ONE- NOWOŚĆ 2022

 

CTEK CS FREE
O PRODUKCIE
PRODUKT DOSTĘPNY

Ładowanie akumulatora stało się o wiele prostsze dzięki CTEK CS ONE. Rewolucyjna technologia APTO ™ (Adaptive Charging) myśli za Ciebie – nie musisz się martwić o to gdzie jest plus a gdzie minus! To najłatwiejsza ładowarka, jakiej kiedykolwiek użyjesz. Zainstaluj aplikację na swoim smartfonie, aby odblokować dodatkowe funkcje a otrzymasz najbardziej zaawansowaną ładowarkę na rynku.

REWOLUCYJNA ŁADOWARKA ADAPTACYJNA:
Technologia APTO™ automatycznie rozpoznaje typ używanego akumulatora, a następnie automatycznie dobiera program ładowania, informując, jak długo akumulator będzie ładowany i kiedy będzie gotowy do pracy. Brak przycisków lub trybów do wyboru – wystarczy podłączyć CS ONE do dowolnego akumulatora 12V a ładowanie rozpocznie się automatycznie. Bezbiegunowe zaciski oznaczają, że nie musisz się martwić, który zacisk gdzie pasuje, dzięki czemu nigdy więcej się nie pomylisz. Zaciski są również nieiskrzące przy przypadkowym zetknięciu ze sobą. Odblokuj dodatkowe funkcje za pomocą aplikacji CTEK obsługującej technologię Bluetooth®. Wybierz „RECOND”, aby zregenerować akumulator. Wybierz „WAKE UP” dla akumulatorów litowych z zabezpieczeniem podnapięciowym lub aby przywrócić do życia głęboko rozładowane akumulatory kwasowo-ołowiowe. Wybierz „SUPPLY”, aby zmienić CS ONE w przydatne źródło zasilania 12V. Możesz także monitorować napięcie i natężenie dostarczane przez ładowarkę.

Naładuj wszystko z CS ONE.
Poznaj CTEK CS ONE – rewolucyjną ładowarkę akumulatorów i inteligentne urządzenie do konserwacji akumulatorów z technologią APTO ™ (Adaptive Charging). Bez wątpienia najbardziej innowacyjna ładowarka jaką zaprojektowała firma CTEK, CS ONE oferuje najnowocześniejszą technologię APTOTM, która jest tak zaawansowana, że ​​myśli za Ciebie.
Jest to ONE ładowarka akumulatorów, która zapewnia zupełnie nowy wymiar elegancji i prostoty. ONE jest tak przełomowa, że obsługuje ładowanie bez polaryzacji. Wystarczy podłączyć ją do sieci, podłączyć do dowolnego akumulatora 12V i polegać na niezmiennie optymalnej wydajności.

Bezstresowe, bezpieczne ładowanie i regeneracja akumulatora.
CTEK CS ONE wykorzystuje technologię Adaptive Charging Technology (APTO ™), która rozpoznaje typ używanego akumulatora, jego wielkość i tryb ładowania. Dedykowany program ładowania jest następnie automatycznie dostarczany do akumulatora, dokładnie spełniając jego potrzeby. Ładowarka poinformuje Cię również, ile czasu pozostało do naładowania akumulatora i gotowości do pracy. Wbudowany czujnik temperatury automatycznie dostosuje napięcie wyjściowe zarówno w zimnych, jak i gorących warunkach, zapewniając najszybszy i najbezpieczniejszy tryb ładowania.

Zaprojektowany z myślą o całkowitym bezpieczeństwie, CS ONE wyposażony jest w beziskrowe zaciski bez polaryzacji. Już nigdy nie będziesz musiał się martwić o prawidłowe połączenie lub o to, że zaciski stykają się ze sobą podczas podłączenia. Czytelne diody LED zapewniają wizualne wskazanie czasu pozostałego do pełnego naładowania akumulatora, a nawet tego, kiedy można ponownie uruchomić rozładowany akumulator.

Tak zaawansowana, że po prostu działa.
CS ONE jest znacznie ułatwia konserwację akumulatora. Nie musisz tracić czasu na przyciski lub tryby, a wszystkie potrzebne informacje są wyraźnie przekazane na prostym, inteligentnym wyświetlaczu. Jest wyposażona w dedykowaną, darmową aplikację CTEK, która odblokuje dodatkowe funkcje, takie jak „RECOND” w celu przywrócenia kondycji akumulatora, „WAKE UP” dla akumulatorów litowych z ochroną podnapięciową (UVP) lub wzbudzenia głęboko rozładowanego akumulatora kwasowo ołowiowego.”SUPPLY”, zmienia CS ONE w zasilacz 12V. Aplikacja CTEK została opracowana, aby zapewnić pełną kontrolę nad ładowaniem za pomocą smartfona.

Najinteligentniejsza, w pełni adaptacyjna ładowarka na świecie.
CTEK CS ONE to zupełnie nowe, rewolucyjne podejście do konserwacji akumulatora. Jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy technologię inteligentnego ładowania, a teraz, dzięki rewolucyjnej technologii APTOTM, wprowadzamy na rynek pierwszą w pełni adaptacyjną ładowarkę. I to dzięki tej technologii ładowanie stało się łatwe, jak nigdy dotąd! CS ONE wykracza poza tradycyjne, wieloetapowe ładowanie — to pierwsza najmądrzejsza, w pełni adaptacyjna ładowarka na świecie, która naprawdę myśli za Ciebie.

CS ONE został opracowany tak, aby był w pełni kompatybilny z samochodami, motocyklami, pojazdami rekreacyjnymi, furgonetkami i łodziami. Jego znakiem rozpoznawczym jest całkowita łatwość obsługi, nie wymagająca wyboru trybów – wystarczy podłączyć, a CS ONE zajmie się resztą. To sprawia, że ​​CS ONE jest najlepszą ładowarką dla każdego kierowcy na świecie.
Możesz zostawić ją podłączoną do akumulatora na długi czas mając absolutną pewność, że Twój pojazd będzie zawsze gotowy do jazdy.

CECHY:

Opcja RECOND do przywracania pojemności i regeneracji akumulatorów kwasowo-ołowiowych.
Opcja WAKE UP do ożywienia pozornie martwych akumulatorów litowych i kwasowo-ołowiowych.
SUPPLY 12V do podtrzymania akumulatora podczas prac serwisowych i utrzymania napięcia z pojazdem podczas wymiany / demontażu akumulatora.
ADVANCED SETINGS do monitorowania napięcia i natężenia ładowarki.
Może być bezpiecznie podłączony przez długi czas podczas ładowania konserwacyjnego.
Nowa, trwała konstrukcja ułatwiająca obsługę, z unikalnym systemem mocowania do szybkiego łączenia z akcesoriami CS.
5 lat gwarancji.
Super inteligentna i super prosta w użyciu: Brak przycisków lub trybów do wyboru – wystarczy podłączyć do dowolnego akumulatora kwasowo-ołowiowego lub litowego (LiFePO4) 12 V i pozostawić ją do wykonania swojej pracy.
Adaptacyjna technologia ładowania (APTOTM): Automatycznie sprawdza typ i rozmiar akumulatora, a następnie dostarcza właściwy program ładowania.
Bezbiegunowe zaciski: Wystarczy umieścić jeden zacisk w punkcie ładowania, a CS ONE automatycznie zorientuje się czy jest on dodatni czy ujemny.
Wykrywanie wadliwych celi w akumulatorze
Czytelny wyświetlacz: Wskaźnik odliczania pokazuje, kiedy będziesz mógł ponownie uruchomić pojazd.


DANE TECHNICZNE
NAPIĘCIE
12V
PRĄD ŁADOWANIA
Maks. 8A
TYP ŁADOWARKI
Bezprzewodowa ładowarka mikroprocesorowa
TYP AKUMULATORA
12V mokre, CF, Ca/Ca, AGM, EFB, GEL, LIFE4PO
POJEMNOŚĆ AKUMULATORA
3-180 Ah
IZOLACJA
IP65
GWARANCJA
5-letnia gwarancja
Dystrybutor

Sklep.ctek24.pl – autoryzowany dystrybutor marki CTEK w Polsce

CTEK © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: THXman