CTEK BATTERY ANALYZER

O PRODUKCIE

CTEK BATTERY ANALYZER służy do precyzyjnego badania stanu technicznego wszystkich typów akumulatorów kwasowo-oło- wiowych 12 V, włącznie z akumulatorami elektrolitycznymi, bezobsługowy- mi, Ca/Ca, żelowymi i AGM.

Urządzenie jest łatwe w użytkowaniu oraz w bardzo krótkim czasie zapewnia odpowiednie wyniki. Zakres napięcia roboczego wynosi 8–15 V przy zakresie testu 200–1 200 EN. Wystarczy podłączyć zaciski do akumulatora i postępować zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na wyświetlaczu. Na czytelnym wyświetlaczu pojawiają się jednoznaczne informacje dotyczące stanu technicznego akumulatora kwasowo-ołowiowego 12 V oraz zalecenia dotyczące czynności, jakie należy podjąć. Nie jest konieczne odłączanie akumulatora od pojazdu.

Ponadto opatentowana technologia zastosowana w ANALIZATORZE DO AKUMULATORÓW FIRMY CTEK zapewnia bezpieczeństwo użytkowniko- wi i elektronicznym układom pojazdu. Jest to urządzenie zabezpieczone przed odwróceniem biegunowości, nie generuje obciążenia akumulatora, ciepła lub iskier. ANALIZATOR DO AKUMULATORÓW CTEK posiada 2-letnią gwarancję.

DANE TECHNICZNE
TYP ANALIZATORA
Przewodność
TYP BADANYCH AKUMULATORÓW
Akumulatory kwasowo-ołowiowe 12V
MIN. NAPIĘCIE TESTOWE
8V
MAKS. NAPIĘCIE TESTOWE
15V
ROZDZIELCZOŚĆ
0,1 V
DOKŁADNOŚĆ
± 0,1 V
ZAKRES
200–1 200 EN
ROZDZIELCZOŚĆ
25 EN
DOKŁADNOŚĆ
± 25 EN
Dystrybutor

Akumulatory24.pl – autoryzowany dystrybutor marki CTEK w Polsce

CTEK © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: THXman