CTEK LITHIUM XS

O PRODUKCIE

CTEK LITHIUM XS to zaawansowana, sterowana mikroprocesorem ładowarka, zaprojektowana specjalnie do ładowania i konserwacji akumulatorów litowo-jonowych (LiFePO4) — maksymalnie zwiekszajac ich wydajnosc I trwałosc. Dzieki pradowi ładowania o natezeniu nawet 5 A ładowarka LITHIUM XS jest bardzo elastyczna i umozliwia ładowanie akumulatorów LiFePO4 od 5 Ah do 60 Ah i podtrzymac nawet 120 Ah.

Obsługa CTEK LITHIUM XS jest prosta, a ładowanie rozpoczyna sie natychmiast po podłaczeniu. Bez potrzeby odłaczania akumulatora od pojazdu, na poczatku ładowania LITHIUM XS automatycznie ustawi ponownie wszystkie zainstalowane systemy elektroniczne zabezpieczen o niskim napieciu

(System Zarzadzania Akumulatorem). Ładowanie mozna rozpoczac ponownie recznie w dowolnym momencie przy uzyciu przycisku „Reset”.

CTEK LITHIUM XS jest w pełni automatyczna ładowarka typu „connect and forget” (podłacz i zapomnij) posiadajaca 8 etapów ładowania, w tym sekwencje testowania, wskazujaca na to, czy akumulator LiFePO4 moze przyjac I podtrzymac ładowanie, wyjatkowy etap maksymalizacji umozliwiajacy przywrócenie pełnej mocy oraz opatentowane ładowanie konserwacyjne, które zapewnia maksymalna wydajnosc nawet po miesiacach braku aktywnosci. Bryzgoszczelna i pyłoszczelna (IP65) ładowarka LITHIUM XS jest prosta i bezpieczna w uzytkowaniu, chroni elektronike samochodowa, jest beziskrowa, zabezpieczona przed odwróceniem biegunowosci oraz przed zwarciem. Ładowarka LITHIUM XS jest objeta 5-letnia gwarancja.

SKUTECZNE ŁADOWANIE I KONSERWACJA AKUMULATORA LiFePO4 BATTERY

DANE TECHNICZNE

 

Napięcie ładowania:13,8/14,4 VDC
Prąd ładowania:Max. 5 A
Typ ładowarki:Ośmioetapowy, całkowicie automatyczny cykl ładowania
Typ akumulatora:litowo-jonowy 12 V (LiFePO4)
Pojemność akumulatora:5–60 Ah, ładowanie konserwacyjne
do 120 Ah
Izolacja:IP65 (bryzgoszczelny i pyłoszczelny)

 

 

Dystrybutor

 

 

Akumulatory24.pl – autoryzowany dystrybutor marki CTEK w Polsce

CTEK © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: THXman